Key Account Manager

We're looking for a skilled, curious and passionate Key Account Manager who wants to make a difference.

Warsaw, Poland

Sales

Online since Feb 10, 2017

OLX - dynamicznie rozwijający się globalny serwis ogłoszeniowy w Internecie, poszukuje skutecznej i zmotywowanej osoby na stanowisko Key Account Manager,  która dołączy do naszego zespołu sprzedaży w Warszawie. Osoba ta będzie odpowiedzialna za rozwój relacji z klientami i zarządzania dużymi budżetami reklamowymi. Jesteś odpowiednim kandydatem jeśli posiadasz udokumentowane sukcesy w przekraczaniu realizacji celów sprzedażowych oraz doświadczenie w sprzedaży reklam cyfrowej zarówno do agencji, jak i klientów indywidualnych.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż rozwiązań reklamowych online na powierzchniach OLX, OTOMOTO , Otodom dla portfolio klientów z branży Retail/CPG/Beauty/Farmacja/Finanse lub inne
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • Budowanie partnerskich relacji i konsultacje z kluczowymi klientami na wszystkich poziomach organizacji (od pracowników marketingu do kadry zarządzającej).
  • Analiza i interpretacja efektywności kampanii
  • Praca z zespołami produktowymi w opracowywaniu i realizacji innowacyjnych rozwiązań reklamowych w branży classifieds

Jakich umiejętności szukamy?

  • Duże doświadczenie w sprzedaży i marketingu (preferowane ogłoszenia online, Retail, CPG/FMCG, Beauty, Farmacja)
  • Udokumentowana ścieżka sukcesów związanych z realizacją ustalonych celów
  • 3-letnie doświadczenie w mediach cyfrowych i zarządzanie dużymi budżetami reklamowymi
  • Doskonałe umiejętności analityczne oraz komunikacyjne
  • Umiejętność rozwijania długofalowych relacji z kluczowymi klientami
  • Proaktywna, zorientowana na cel postawa
  • Optymizm w działaniu
  • Dobre zrozumienie modeli reklamowych online

Czego można oczekiwać od nas i co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premia
  • Wyjątkowa okazja, aby stać się częścią zwycięskiego zespołu i szybko rozwijającej się firmy, która naprawdę robi różnicę w codziennym życiu milionów użytkowników, umożliwiając transakcje typu win-win
  • Swobodne i nieformalne środowisko, w którym osiąganie celów jest ważniejsze niż zasady i hierarchia.
  • Umowa o pracę z bogatym pakietem benefitów