Moderator

We're looking for a skilled, curious and passionate Moderator who wants to make a difference.

Poznan, Poland

Customer Support

Online since Feb 10, 2017

Od powstania pomagamy ludziom handlować po sąsiedzku, wygodnie i bez prowizji. Jako część grupy serwisów OLX, będącej światowym liderem na rynku serwisów ogłoszeniowych, staramy się stosować jak najlepsze rozwiązania, by sprostać wymaganiom cały czas rosnącej liczby użytkowników i kreować trendy rynkowe.
Poszukujemy osoby, która będzie świadczyć zdalne wsparcie w obszarze moderowania treści zamieszczanych na olx.pl

Oczekiwania:

• dokładność i sumienność
• dobra znajomość obsługi komputera
• doświadczenie w moderacji serwisów lub forów internetowych
• dobra organizacja czasu pracy
• gotowość do pracy zmianowej i w weekendy

Zadania:

• kontrola zawartości serwisu
• weryfikacja i moderacja ogłoszeń według zasad regulaminu
• raportowanie wyników pracy
• aktywny udział w tworzeniu procedur wewnętrznych

Oferujemy:

• pracę w oparciu o umowę zlecenie
• pracę zdalną – nie musisz marnować czasu na dojazdy do biura
• realizacja zlecenia zgodnie z harmonogramem zapewniającym właściwe funcjonowanie serwisu (wieczory, soboty i niedziele)