Specjalista ds. Obsługi Użytkownika

We're looking for a skilled, curious and passionate Specjalista ds. Obsługi Użytkownika who wants to make a difference.

Poznan, Poland

Customer Support

Online since Mar 20, 2017

Od powstania pomagamy ludziom handlować po sąsiedzku, wygodnie i bez prowizji. Jako część grupy serwisów OLX, będącej światowym liderem na rynku serwisów ogłoszeniowych, staramy się stosować jak najlepsze rozwiązania, by sprostać wymaganiom cały czas rosnącej liczby użytkowników i kreować trendy rynkowe.

Zespół Obsługi Użytkownika zajmuje się przede wszystkim wsparciem i dbaniem o komfort użytkowników serwisu - jesteśmy dostępni w każdej chwili, gotowi i zwarci by nieść zarówno pomoc, jak i dobre rady. Ze względu na dynamiczny rozwój serwisu OLX poszukujemy proaktywnej osoby, która będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę użytkowników serwisu OLX.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy
  • znajomość zasad ortografii i interpunkcji
  • komunikatywność, umiejętność poprawnego wysławiania się
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • obsługa mailowa użytkowników serwisu OLX.pl
  • rozpoznawanie, zbieranie i rozpatrywanie sugestii użytkowników dotyczących stosowanych rozwiązań i narzędzi
  • identyfikacja i raportowanie zapotrzebowania użytkowników, tworzenie procedur
  • komunikacja i współpraca między działami serwisu OLX.pl oraz z partnerami i Klientami

Oferujemy:

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i szkolenia
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia na rozwijającym się rynku e-commerce
  • możliwość pracy zdalnej podczas zmian popołudniowych i weekendowych