PR Manager

We're looking for a skilled, curious and passionate PR Manager who wants to make a difference.

Poznan, Poland

Marketing and Communications

Online since May 25, 2018

W związku z rozwojem serwisu Otomoto poszukujemy osoby, która dołączy do nas w roli PR Manager:

Twoje obowiązki:

  • opracowanie i realizacja strategii komunikacji dla marki Otomoto
  • tworzenie tekstów, newsów i raportów
  • współpraca z Brand Managerem serwisu w przy projektach z obszaru komunikacji skierowanej do klientów biznesowych
  • budowanie relacji z partnerami z branży motoryzacyjnej w ramach projektu CSR

Twój profil:

  • co najmniej 5 lat doświadczenia w PR (w tym komunikacji korporacyjnej i kryzysowej)
  • bogate doświadczenie w przygotowywaniu tekstów i analizie danych
  • pomysłowość i kreatywność w znajdowaniu ciekawych tematów,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
  • udział w ciekawych projektach realizowanych wspólnie z zespołami marketingu, rozwoju produktu i business intelligence
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych),
  • unikalne wyzwania związane pracą w firmie technologicznej,
  • pracę w nieformalnym środowisku,
  • możliwości rozwoju w ramach struktur firmy.

for