Specjalista ds. Sprzedaży - serwis OTOMOTO - Poznań

We're looking for a skilled, curious and passionate Specjalista ds. Sprzedaży - serwis OTOMOTO - Poznań who wants to make a difference.

Poznan, Poland

Sales

Online since Jun 12, 2018

Jeśli jesteś doświadczonym Specjalistą ds. Sprzedaży Regionalnej, znasz branżę motoryzacyjną (doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub kredytowej również mile widziane) oraz jesteś w stanie wykazać się dotychczasowymi osiągnięciami sprzedażowymi, a także posiadasz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz prezentacji, aplikuj do nas już teraz!

W Twoim zakresie obowiązków znajdować się będą następujące zadania:
• pozyskiwanie Klientów
• prowadzenie warsztatów dla nowych i współpracujących Klientów
• opieka nad Klientami kluczowymi
• dosprzedaż

Z naszej strony oferujemy:
• narzędzia w postaci : telefonu, samochodu, notebooka, karty paliwowej
• pracę w największym serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• bogaty pakiet benefitów

for