Specjalista ds. Obsługi Klienta OTOMOTO

We're looking for a skilled, curious and passionate Specjalista ds. Obsługi Klienta OTOMOTO who wants to make a difference.

Poznan, Poland

Customer Support

Online since Jun 13, 2018

OLX, OTOMOTO i Otodom to internetowe, dynamicznie rozwijające się serwisy ogłoszeniowe.

Serwis OTOMOTO działa od przeszło 10 lat będąc liderem na rynku ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce. Od początku działalności przyświecał nam jasny cel – zadowolenie klienta. Nasz zespół to ludzie, dla których pasją jest tworzenie rozwiązań, pomagających kupować i sprzedawać pojazdy. Naszym priorytetem jest ciągły wzrost wiarygodności, dlatego nieustannie dążymy do budowania wzajemnego zaufania.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Zadania:

• obsługa telefoniczna i e-mailowa użytkowników i klientów OTOMOTO
• weryfikacja ogłoszeń w serwisie
• współpraca z partnerami i klientami OTOMOTO
• rozpoznawanie, zbieranie i rozpatrywanie sugestii klientów dotyczących stosowanych rozwiązań
• identyfikacja i raportowanie sugestii Klientów

Oczekujemy:

• doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z telefoniczną i/lub mailową obsługą klienta lub wsparciem sprzedaży
• wykształcenia min. średniego
• komunikatywności oraz bardzo dobrej znajomości języka polskiego, znajomość zasad ortografii i interpunkcji
• umiejętności pracy w grupie oraz podejmowania samodzielnych decyzji
• umiejętności pracy w dynamicznym środowisku
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość branży motoryzacyjnej
• znajomość ogólnych zagadnień z zakresu e-commerce

Oferujemy:

• pracę w zgranym zespole i międzynarodowym środowisku
• atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i szkolenia
• możliwość rozwoju w ramach struktur firmy

for