Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej - OTOMOTO

We're looking for a skilled, curious and passionate Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej - OTOMOTO who wants to make a difference.

Poznan, Poland

Sales

Online since Sep 26, 2017

OLX, Otomoto, Otodom to internetowe, dynamicznie rozwijające się serwisy ogłoszeniowe. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zmotywowanych Specjalistów ds. Sprzedaży Telefonicznej.

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej będzie odpowiedzialny za telefoniczny kontakt z biznesowymi Klientami serwisu OTOMOTO.

Zadania:

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • działania promocyjne oraz sprzedażowe w ramach relacji biznesowej
  • administracja bazą danych
  • prezentowanie oferty i dbałość o wizerunek spółki

Oczekujemy:

  • doświadczenia w obsłudze Klienta biznesowego
  • ukierunkowanie na realizację celów
  • umiejętności prowadzenia negocjacji
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych

Oferujemy:

  • pracę w największym i najskuteczniejszym serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce
  • przyjazne środowisko pracy
  • narzędzia: systemy, telefon, laptop
  • szkolenia
  • bogaty pakiet benefitów
  • umowę o pracę

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Sprawdź:

for