Senior Network Engineer

We're looking for a skilled, curious and passionate Senior Network Engineer who wants to make a difference.

Poznan, Poland

Engineering

Online since Dec 6, 2017

Dołącz do zespołu, którego zadaniem będzie zbudowanie i utrzymanie globalnej sieci korporacyjnej w 40 krajach na świecie, w których OLX jest obecny!

Zadania:

  • Zarządzanie infrastruktura LAN/WAN
  • Zarządzanie bezpieczeństwem usług i systemów IT
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów sieciowych
  • Przeprowadzanie i udział w audytach i kontrolach bezpieczeństwa w zakresie usług i systemów IT
  • Utrzymywanie dokumentacji związanej z siecią LAN/WAN
  • Monitoring ruchu sieciowego, identyfikacja potencjalnych zagrożeń, analiza i odpowiedź na incydenty,
  • Prowadzenie analiz złośliwego oprogramowania
  • Udział w procesie zarządzania zmianą w infrastrukturze sieciowej i aplikacji, analiza wpływu zmian na poziom bezpieczeństwa,
  • R&D w zakresie koncepcji, technik i narzędzi służących zabezpieczaniu sieci, aplikacji, oraz innych innych urządzeń używanych przez pracowników,
  • Udział w rotacji on-call (dyżury)

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie administracji systemów zabezpieczeń sieciowych opartych na urządzeniach Cisco (Cisco Firepower, FMC, AMP, Umbrella, 802.1x )
  • Zarządzenie Cisco ISE
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie w zakresie konfiguracji i zarządzania  BGP, EIGRP, DMVPN na urządzeniach Cisco
  • Administracja Cisco IOS (Router, Switch)
  • Cisco Prime
  • certyfikat CCNP R&S albo Security lub wiedza na tym poziomie
  • Mile widziane doświadczenie ze Splunk, SIEM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 10000-14000zł brutto
  • budżet na szkolenia i konferencje
  • bonus roczny 15%
  • benefity  (multisport i prywatna opieka medyczna w standardzie, a dodatkowo dofinansowanie dojazdów, posiłków, wypoczynku, kursy językowe i wiele innych)
  • możliwość pracy zdalnej (jeden dzień w tygodniu)
  • możliwość nauki od najlepszych inżynierów

for